Hakkımızda | Yayla Bal

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Gelenekten Geleceğe, 2 Asırlık Tecrübe...

Arı ürünleri, bal ve preparatları konusunda faaliyet gösteren Yayla Bal Gıda, bir aile şirketidir. Ailenin bilinen ticari geçmişi, 1820'li yıllara kadar dayanmaktadır. İki asırdır temel gıda ve ihtiyaç maddelerinin şehirler arası ticaretini yapan aile, kuşaklar boyunca oluşturduğu tecrübe ve birikimini bugün modern üretim tesislerinde bir geleneğe dönüştürmenin onuruyla geleceğe yürümektedir.

ÜRÜNLERİMİZ
about

TARİHÇE

Dünden Bugüne, Hep Daha İyiye...

1975 yılında Arı Ürünlerinden, Süzme ve Petekli Ballar, Arısütü, Polen ve Propolis olmak üzere ürün yelpazesini genişletmiştir. Türkiye'nin ufuk şehirlerinden İzmir'in Çamdibi Sanayi Bölgesi'nde 900 metrekare kapalı alana haiz işletmesi, profesyonel yöneticileri ve uzman teknik kadrosuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

about

Misyonumuz

Canınızın Sağlığı...

Referansını, tüketicinin takdiri olarak kabul edip; tüketiciye olan saygısını, "Kalite Standardı ve Referansıyla..." anlayışında bulan sloganıyla Yayla Bal, modern üretim tesislerinde sağlık, hijyen ve kaliteden taviz vermeden son teknolojilerle ürettiği en seçkin ürünlerini nihai müşterilerine kadar daima ekonomik fiyatlarla ulaştırmak niyeti ve gayreti içindedir.

2007 yılı itibariyle, ISO 9001 ve ISO 22000; Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarıyla kalitesini ve gıda güvenliğini tescil ettirmiştir.

Yayla Bal Gıda, hammadde temininden, nihai müşterileriyle buluştuğu market raflarına; hatta sofralardaki damak tadına kadar hep kaliteli ürünler sunmayı gaye ve prensip edinmiştir.

ÇIK